#1 2008-01-14 20:12:44

Vanduke

Super Administrator

6133681
Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 9
Punktów :   

Jak zagrać na serwerze?

1. Musicie ściągnąć Hamachi --> https://secure.logmein.com/products/ham … sp?lang=pl

Co to jest program Hamachi?
Program Hamachi jest programem służącym do miedzy innymi grania w Open Tibia Server. Jeśli ktoś ma wewnętrzne IP ,a chce założyć własnego OTS'a ten programik będzie mu przydatny

Wchodzimy w taki trójkącik w dolnym lewym rogu Hamachi.Jeśli chcemy dołączyć do czyjegoś network klikamy w ten trójkącik, a następnie "Join in existing network..." i teraz wpisujemy:
1.okienko:
Scorpioon
2.okienko:
otsscorpioon
i juz możemy się cieszyć, że jesteśmy dołączeni do network innej osoby.

2. Musicie mieć ip changer (multi albo 7.6) no i podstawową wersje Tibii 7.6 - jeśli nie macie wpisujecie w google.pl download ip changer czy download tibia 7.6

3. W Ip changerze musicie wpisać ip które wyświetli wam się w Hamachi (będzie to pewnie 5.174.114.108, ale nie jestem pewny..)

4. Piszecie do mnie (NA GG TYLKO!!!! : 6133681) z nickiem i hasłem a ja tworze wam konto (wiem że to nie wygodne, ale niestety narazie konieczne)

Dziękuje za udział w grze i przepraszam za klopoty


"Idzie żołnierz z długimi włosami WSW go goni alejami, a ty noś,noś,noś długie włosy jak my..."
****
pzdr. for all i ludziom dobrej woli...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogika2010euhe.pun.pl www.mysims.pun.pl www.narutoarenagier.pun.pl www.neuroshima.pun.pl www.wrestlingforever.pun.pl